e-Woman.nl

e-Woman.nlNote de satisfaction: 5/5
6 votes, 1006 avis

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction




e-Woman.nl
StatutOuvert : Les clients peuvent afficher et acheter les produits
Langue, DeviseNéerlandais, Polonais, Euro

Avis

1006 avis ont été trouvés.

Pani Dagmara Zacharewicz6 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Jestem bardzo zadowolona z uslug sklepu internetowego. Ekspresowa wysyłka i wysoka jakość produktów. Polecam

Pani Magdalena Sieminska6 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Boomba z nimi wspolpracowac

Pani Agnieszka Walczynska5 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Polecam! Expresowa wysylka! Fachowa pomoc nawet po godzinach pracy i na FB. Super! Towar zawsze zgodny z opisem. Zawsze drobny upominek.

Pani Paulina Zawadzka5 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

serdecznie polecam szybko i sprawnie

Pani Monika Matuszczak4 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Everything is really good, my order come to me in the next day. Thank you :)

D-na Mihaela Anechitoaie4 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

The best with cuality products

Pani Agnieszka Gadek4 juillet 2019

Dziękuję za szybką i kompletna dostawę.

Pani Paula Kuflewska2 juillet 2019

Witam, chciałam zapytać czy moja poaczuszka juz zostala wyslane? Zamawialam w zeszlym tygodniu w czwartek..

Pani Marlena Mrozinska1 juillet 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Super

Pan Edyta Palys Lyszczarz30 juin 2019

I dont have my packet what hepend?

Pani Kinga Lisiewicz29 juin 2019

Dostawa bardzo szybka z regóły na drugi dzień , Produkty bardzo dobrze zabezpieczone na pewno nic nie ulegnie zniszczeniu, plus miłe gifty polecam serdecznie

Pani Paula Kuflewska27 juin 2019

Ja jestem zawsze zadowolona, wszystko szybko przychodzi, I zawsze w komplecie.

Pani Karolina Jura27 juin 2019

Dzień dobry.
Proszę o link do śledzenia paczki. Czy paczka zostala już wysłana? Bo nie mam żadnych informacji.
Pozdrawiam Karolina Jura

Pani Anna Dudek25 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Szybka wysylka.dobrze zapakowane i jeszcze slodki prezent pyszna polska krowka.polecam serdecznie i bardzo dziekuje.moje pierwsze ale napewno nie ostatnie zamowienie

Pani Magdalena Wyzgowska21 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Paczta dotarla bardzo szybko! W 100 procentach produkt taki jak oczekiwalam ,polecam jak najbardziej! Na pewno jeszcze nie raz wroce do tego webshop aby cos zamowic! Pozdrawiam

Pani Edyta Wikieta21 juin 2019

Nie dostałam jednego produktu i nie dostałam do tej pory odpowiedzi ani zaległej rzeczy . Strasznie się zawiodłam.

Pani Monika Grzywaczewska21 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Wow szybko perfekcyjnie wszytko i wyszczególnione pięknie , polecam bardzo z całego serduszka, dziękuję bardzo za ten profesjonalizm! Ps dzięki za gratisy,uwilbiam wasze semilakowe krówki hi hi

Pani Jagoda Pietruś21 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Super

Pani Marlena Dziadek20 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Szybka wysyłka. Polecam

Pani Samanta Mirga19 juin 2019

Witam, mam pytanie dotyczące moje zamowinia czy paczka została wysłana?

Pani Sabina Potoczek19 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Szybka wysyłka . Dobrze zapakowane ..Polecam

Pani Martyna Adamus17 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Super :)

Pani Izabela Karska17 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Wszystko na plus

Pani Anna Flejszar15 juin 2019

Note de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfactionNote de satisfaction

Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka dotarła szybko i bez problemów.


Répertoire de boutiques en ligne

Catégories


Conditions de vente Déclaration de Confidentialité 2009 ‑ 2024 EasyWebshop